• 0.000000lag
 • 0.000000lag
Moda
701 views
one response

Co jest na topie tej jesieni – garnitury!

Wielki powrót garniturów. Tym razem w nieco innej wersji, aniżeli propozycje z lat 70. i 80. Obecne garnitury charakteryzują się obszernymi spodniami, mocniejszymi kolorami i stanowczo stwierdzając – szykownymi i wysublimowanymi krojami. Prezentuję bardzo krótką listę garniturów wraz ze sprytnymi rozwiązaniami stylizacyjnymi.

 1. PRZEDŁUŻONY ŻAKIET

Przedłużony żakiet królował w latach 70. Tej jesieni wraca do łask. Pamiętaj, że jeżeli chcesz ukryć swoją niepożądaną część ciała i wysmuklić sylwetkę, przedłużony żakiet do połowy ud będzie najlepszym rozwiązaniem. SPRAWDŹ: Joseph, Forever 21.

 1. SKRÓCONY

Nieco krótszy, wyglądający na strój pożyczony od młodszej siostry. Jeżeli zakładasz tego typu garnitur w dalszym ciągu możesz umiejętnie stosować warstwowość, tak żeby uwspółcześnić swój wygląd. Spróbuj z przykrótkimi spodniami i marynarką w męskim stylu. SPRAWDŹ: Vince Camuto, Comme des Garsons.

 1. KOLOROWY

Garnitury w nasyconych kolorach to bez wątpienia hit tej jesieni. Wszystkie odcienie ceglastej czerwieni, kolory purpury i emeraldowa zieleń zaadaptowały się na całym świecie tuż po ostatnich pokazach mody w Europie. SPRAWDŹ: Lavish Alice, Gevenchy.

 1. WIECZOROWY

Jennifer Aniston trendsetterką. Ten rodzaj garnituru stał się bardzo popularny. Dobra karma?! SPRAWDŹ: Other Stories, Frame.

 1. Z SZEROKIMI NOGAWKAMI

Zdecydowanie bardziej wygodne aniżeli wąskie spodnie z zabawowym klimatem lat 80. SPRAWDŹ: Chelsea 28, Tom Ford.

You Might Also Like

1 Komentarz

 • Reply katalog inspiracji 17 października 2016 at 13:44

  Moda idealna dla mnie. Uwielbiam spodnie i do tego marynarki. Najbardziej podoba mi się Twoja propozycja wieczorowego i kolorowego garnituru.
  Pozdrawiam:)

 • Zostaw komentarz