• 0.000000lag
  • 0.000000lag
gł
Moda
701 views
no responses

Butoholiczki mody ulicznej

Wielkie dzięki boginiom mody ulicznej za najlepsze obuwie jakie możemy zobaczyć tej wiosny. Zastanówmy się przez chwilę nad istotą mody ulicznej w naszym codziennym życiu. Czy możliwość przyglądania się najnowszym trendom „streetwearu” sprawia, że czujemy się jakbyśmy byli w samym środku modowego tłumu?

Oczywiście. Możliwość poczucia się jak gwiazda (aktorka, celebrytka) udowadnia nam, że moda jest dla wszystkich. Niestety czasami zapominamy o jednej rzeczy, za którą powinnyśmy być jej wdzięczne. Wygodne i modne obuwie, którym możemy cieszyć się zarówno podczas dnia codziennego, jak i wielkich wydarzeń. Obuwie, do którego dziś podchodzimy w sposób oczywisty.

Pamiętajmy jednak o tym, że nie zawsze tak było. Jeszcze do niedawna wybierałyśmy garderobę zachowując troskę o poprawę dress-code’u, decydując się na seksowne, często niewygodne szpilki i wyczekując z niecierpliwością chwili zrzucenia ich z nóg. Kiedy jednak zakończył się serialowy szał „Seksu w wielkim mieście” moda uliczna powoli zaczęła zapominać o wysokich szpilkach. Zaczęłyśmy doceniać i coraz częściej myśleć o naszych wygodnych, często niebanalnych butach.

Buty na płaskim obcasie zastąpiły wysokie szpilki a projektanci skupili się na promowaniu obuwia przyjaznego duszom kobiet. Obecna wiosna zapełniła pokazy mody szykownymi klapkami. Najnowsze odmiany klapkowego stylu wykończone są dużą ilością ozdób, takich jak jaskrawe kamienie, perły, kolorowe frędzle i wiele innych. Nagle tradycyjne basenowe klapki awansowały do miana imprezowego obuwia.

Tegoroczny sezon wiosenny obfituje w kolory, jaskrawe odcienie oraz prostą, klasyczną biel. To wszystko sprawia wrażenie niekończącej się zabawy modą. Jeżeli jednak preferujesz mały obcas w komfortowym szerszym wydaniu, również możesz się na niego odważyć. Taka bowiem forma klapek jest także na topie tej wiosny.

Bez względu na to, w którym kierunku pójdziesz, możesz liczyć na wdzięczność swoich stóp. Czy zatem jesteś gotowa na nowy klapkowy trend? Skorzystaj z tego, że obecny sezon jest pełen przepięknych praktycznych i wygodnych butów. Dziś prezentuje Wam pięć najlepszych według mnie par butów na wiosnę/lato 2017.

Prada – najczystsza epitomia coolowego stylu

Gianvito Rossi – satynowe klapki na wygodnym szerokim słupku 

Miu Miu – luksusowy dodatek do postrzępionych jeansów w stylu boyfriend, które zapewnią krzesło w pierwszym rzędzie na pokazie mody

Marc Jacobs – sportowe klapki basenowe wróciły do łask awansując do miana klapek imprezowych

Sanayi 313 – jeżeli w ferworze porządku wyrzuciłaś białe sneakersy, możesz je zastąpić białymi klapkami

You Might Also Like

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz