• 0.000000lag
  • 0.000000lag
gł
Styl życia
701 views
no responses

Rustykalnie szykowne wielkanocne śniadanie

W najbliższą niedzielę wypada Wielkanoc. Bardzo się cieszę, że mogę podzielić się z Wami moimi wielkanocnymi pomysłami. Miałam niesamowicie dużo kreatywnej zabawy, szukając pomysłów na artystycznie  zainspirowane stoły, przy których będziecie mogli świętować razem ze swoją rodziną i przyjaciółmi.

Moim głównym celem jest zaprezentowanie kobietom możliwości jakie daje stylowe celebrowanie specjalnych okazji. Prowadząc intensywne życie, powinnyśmy się wspierać, stąd moje proste, niemniej jednak efektowne rady. Powód dla którego lubię rustykalną szykowność jest bardzo prosty. Jest to styl cenowo dostępny dla każdego. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest uruchomienie wyobraźni i kreatywności. Znalezienie istotnych elementów podczas zakupów, które pomogą nam odmienić świąteczny stół jest niezwykle łatwe. W ten prosty i szybki sposób możemy stworzyć najpiękniejszą scenerię dla niedzielnego śniadania.

Wielkanoc jest jednym z głównych wiosennych świąt. Nie musisz być alfą i omegą w dekorowaniu wnętrz. Celem moich sugestii jest odpowiednie połączenie świeżego wyglądu wiosennego domu z prostymi, trafnymi ozdobnymi elementami w stylu rustykalnym.

1. Wielkanocne zające to symbol, który możesz wykorzystać w domu. Udekoruj nimi wnętrza, umieszczając je w ciekawych miejscach i w rozmaitych wersjach.

2. Dodaj kilka akcentów kolorystycznych oraz świeży zielony mech. To perfekcyjne rozwiązanie, zarówno pod względem wiosennym, jak i świątecznym.

3. Jedną z narożnej części salonu potraktuj jako świąteczny bar. Taki, na którym nie zabraknie czekoladowych smakołyków.

Mam nadzieję, że te kilka rad pozwoli Ci jeszcze lepiej przygotować się do Wielkanocy. Zaskocz najbliższych przepiękną aranżacją. Więc…

You Might Also Like

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz