• 0.000000lag
  • 0.000000lag
Moda
1138 views
no responses

Nowojorska ulica na co dzień – NYFW: Luty 2017

Jesteśmy po uroczystym zakończeniu wydarzenia świata mody jakim jest New York Fashion Week. A to oznaczało, że miasto było oblężone stylowymi edytorami, celebrytami, modelkami  i najbardziej pożądanymi tzw. looks-of-the-day nowojorską ulicą na co dzień.

Jeśli nie możesz być lepsza od swojej konkurencji, ubierz się lepiej. - Anna Wintour
Zdecydowanie  ekscytujące niejednokrotnie  jest to, co oglądamy poza pokazami projektantów – moda uliczna – to nas naprawdę kręci! Eklektyczna, zachwycająca i czasami bardziej interesująca, nie mówiąc już o tym, że jest, przez nas zwykłych śmiertelników, osiągalna. To jest magiczny świat, który obserwujemy obok tego wykreowanego przez projektantów. Moda uliczna jest niezaprzeczalną gwiazdą Nowojorskiego Tygodnia Mody. Kolorowe syntetyczne futra, wysokie kozaki do pół uda i łączone w najprzedziwniejszy sposób akcesoria z niebanalnym fakturami tkanin, to uchwycona moda świeżo z nowojorskich chodników, kreatywność niewątpliwie inspirująca.

Jeżeli szukasz tylko pomysłów do swoich codziennych kombinacji ubraniowych, bądź też chcesz  skoncentrować się  i podejrzeć, co jest najnowszego u Twojego ulubionego projektanta zaanektowanego przez modę uliczną, zobacz zdjęcia, które wybrałam. Mają one wszystko to, co może uruchomić Twoją wyobraźnię. Rzuć wiec okiem na śmiałe i interesujące propozycje  z ulicy podczas trwającego Nowojorskiego Tygodnia Mody – luty 2017. NIE ZAPOMINAJ: przy odrobinie własnego stylu i kreatywności Ty również możesz dołączyć do elity fascynującej mody ulicznej.

Zaparz sobie dobrej herbaty i zainspiruj  się nietuzinkowymi elementami garderoby i akcesoriów, prosto z nowojorskiej ulicy.

You Might Also Like

Brak Komentarzy

Zostaw komentarz